KONTAKT

JESTEŚMY PO TO, BY ROZWIĄZAĆ TWÓJ PROBLEM
zapraszamy do kontaktu z prawnikami kancelarii

Kontakt z Klientem jest dla nas fundamentem gwarantującym dobrą współpracę i satysfakcję ze świadczonej pomocy.

Telefon:

790-494-135

Godziny pracy:

9:00 - 17:00

Kontakt osobisty:

ul. Mogilska 58/9, Kraków

W bliskim sąsiedztwie biura znajdują się m.in.: Sądy, Jednostki Prokuratury, Urząd Miasta Krakowa, banki, poczta, siedziba policji oraz straży miejskiej.​

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w ww. formularzu oraz w przesłanych przeze mnie dokumentach. (wymagane)

    Administratorami Państwa danych osobowych są Adwokat Michał Śmigiel, Adwokat Paweł Zawartka oraz Adwokat Magdalena Walkiewicz (ul. Mogilska 58/9, 31-546 Kraków). Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda wyrażana poprzez wysłanie zapytania). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi.

    Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Mają Państwo prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Do kancelarii można dojechać samochodem - nawet w godzinach szczytu istnieje możliwość zaparkowania na jednym z pobliskich parkingów.

    Z racji lokalizacji w centrum Krakowa istnieje również możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej (biuro znajduje się 300 metrów od przystanku Rondo Mogilskie).