Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem bloga oraz kancelarii aktualnie poszukujemy do stałej współpracy aplikantów adwokackich oraz studentów IV i V roku prawa.

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego i gospodarczego. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy lub odbyciem praktyk prosimy o nadsyłanie CV wraz z listami motywacyjnymi za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w ww. formularzu oraz w przesłanych przeze mnie dokumentach w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym. (wymagane)

    Administratorami Państwa danych osobowych są Adwokat Michał Śmigiel, Adwokat Paweł Zawartka oraz Adwokat Magdalena Walkiewicz (ul. Mogilska 58/9, 31-546 Kraków). Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda wyrażana poprzez wysłanie zapytania). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi.

    Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Mają Państwo prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.