Kancelaria obsługująca fundacje

kancelaria obsługująca fundacje

Adwokaci prowadzący blog www.maszprawo.edu.pl w ramach swojej praktyki prawniczej, obsługują fundacje mające swoje siedziby w Małopolsce, na Śląsku, w województwie Świętokrzyskim oraz na Podkarpaciu. Kancelaria ma swoją siedzibę w Krakowie, przez co jest bardzo dobrze skomunikowana z regionem, w którym świadczymy usługi prawne.

Sami prowadzimy fundację zajmującą się wyznaczaniem granicy pomiędzy ochroną prywatności, a bezpieczeństwem dlatego mamy świadomość, jakie oczekiwania mają wobec nas organizacje, którym świadczymy pomoc prawną. Wiemy jak powinna wyglądać kancelaria obsługująca fundacje.

Zasady współpracy

Swoje obowiązki wykonujemy z najwyższą starannością – w najlepiej pojętym interesie Klienta. Dobro Klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Doradzamy wybór optymalnej drogi postępowania. Przedstawiamy alternatywy działania. Rzetelnie informujemy o ryzykach.

Mamy świadomość, że organizacje społeczne, w tym przede wszystkim fundacje, potrzebują prawnika współpracującego. Zaangażowanego w projekty. Dlatego jesteśmy dostępni zdalnie (przyjmując zlecenia mailem lub telefonicznie) oraz na miejscu (w siedzibie Klienta lub w kancelarii).

Zakres spraw obsługiwanych przez kancelarię

Prawnicy świadczą bieżącą obsługę prawną dla fundacji. Obejmuje ona doradztwo, analizę przedstawionych zagadnień pod kątem możliwości i ryzyk, a także przygotowywanie umów oraz obsługę spraw wewnętrznych organizacji.

Dla swoich Klientów przygotowujemy projekty umów. Współpracujemy w tym zakresie z notariuszami z Krakowa oraz z Rzeszowa.

Prowadzimy dla swoich Klientów korespondencję przedprocesową, wzywamy do zapłaty i negocjujemy.

Pomagamy dochodzić należności. Reprezentujemy fundacje w sporach sądowych przed Sądami w Małopolsce, na Śląsku, w województwie Świętokrzyskim oraz na Podkarpaciu. Pomagamy również wyegzekwować zasądzone przez Sąd świadczenia – w tym zakresie współpracujemy z kancelariami komorniczymi z województwa Małopolskiego oraz ze Śląska.

Występujemy przed Sądem Rejestrowym. Przygotowujemy statuty i ich zmiany oraz wszelkie dokumenty potrzebne do rejestracji w KRS.

Występujemy jako pełnomocnicy przed organami i urzędami. Przygotowujemy dla Klientów odwołania i skargi do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych oraz do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Dla swoich klientów prowadzimy również sprawy karne, m.in. o naruszenie dobrego imienia.

Zakres usług został przedstawiony skrótowo tutaj.

Przejrzyste zasady rozliczeń

Przewidujemy trzy modele rozliczeń za wykonane usługi prawne, które uzgadniamy indywidualnie z każdym konkretnym Klientem. Razem zastanawiamy się nad wyborem optymalnego modelu współpracy.

Wynagrodzenie godzinowe

W tym modelu Klient płaci tylko za rzeczywiście przepracowany przez prawników czas. Przygotowujemy miesięczne zestawienia wykonanych prac, które po akceptacji Klienta są podstawą do wystawienia faktury.

Wynagrodzenie miesięczne ryczałtowe

W tym modelu Kancelaria ma zagwarantowaną zapłatę za konkretną ilość czasu pozostawania dla Klienta w gotowości, a dzięki temu Klient uzyskuje pakiet godzin w obniżonej cenie do wykorzystania.

Wynagrodzenie ryczałtowe za sprawę

W tym modelu ustalamy wynagrodzenie za prowadzenie konkretnej sprawy.

Ubezpieczenie OC

Swoją pracę wykonujemy z najwyższą starannością. Zawsze działamy w najlepszym interesie Klienta. Jesteśmy również transparentni. Dlatego informujemy, że adwokaci są objęci obowiązkowym ubezpieczeniem OC za błąd w sztuce.

***

Adwokaci publikujący na blogu www.maszprawo.edu.pl świadczą usługi prawne dla organizacji pozarządowych w Małopolsce, na Śląsku oraz w województwach Świętokrzyskim i Podkarpackim.

Kancelaria obsługująca fundacje jest dostępna telefonicznie pod numerem 790494135 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w ww. formularzu oraz w przesłanych przeze mnie dokumentach. (wymagane)

  Administratorami Państwa danych osobowych są Adwokat Michał Śmigiel, Adwokat Paweł Zawartka oraz Adwokat Magdalena Walkiewicz (ul. Mogilska 58/9, 31-546 Kraków). Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda wyrażana poprzez wysłanie zapytania). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi.

  Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Mają Państwo prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

   

  Kancelaria Adwokacka Paweł Zawartka, Adwokat Michał Śmigiel oraz Adwokat Magdalena Walkiewicz – z główną siedzibą w Krakowie działają na terenie południowej Polski – w Krakowie, w Kielcach, w Katowicach i w Rzeszowie. Prawnik obsługujący fundacje. Prawnik obsługujący organizacje społeczne.

  Kompleksowa obsługa prawna fundacji. Pomoc prawną świadczymy dla organizacji pozarządowych m.in. w całym województwie małopolskim: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Bochnia, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Wieliczka oraz w całym województwie śląskim: Katowice, Jaworzno, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Gliwice, Bytom, Siemianowice, Będzin, Mysłowice, Chorzów, Tychy. Nasi Prawnicy posiadają odpowiednie doświadczenie, aby świadczyć usługi prawne na wysokim poziomie.

   

  PODZIEL SIĘ: