Kancelaria frankowa

kancelaria frankowa

Decydując się na spór z bankiem warto skorzystać z prawnika specjalizującego się w sprawach frankowych. Kancelaria frankowa, w ramach której działają adwokaci i radcowie prawni zajmujący się kredytami frankowymi, udzielają rzetelnej i merytorycznej pomocy frankowiczom.

Kancelaria frankowa udziela pomocy na każdym etapie Twojego sporu z bankiem. Najczęściej współpraca zaczyna się od rozmowy lub wymiany e-maili. Trzeba poznać problem Klienta. Przeanalizować dokładnie wszystkie dokumenty kredytowe. Ocenić jakie zapisy zawiera umowa kredytowa. Zważyć mocne i słabe strony. Bardzo często już w pierwszej rozmowie da się Klientowi przekazać, na jakie kluczowe kwestie będzie trzeba zwrócić uwagę.

Trafiają do nas Klienci na różnych etapach walki z bankami. Niektórzy zastanawiają się, czy wystąpić w ogóle z roszczeniami przeciwko bankom, czy np. czekać na uchwałę Sądu Najwyższego (nasze zdanie przedstawiliśmy w tym artykule). Inni zastanawiają się jakie dokumenty należy przygotować do sprawy frankowej (wymieniliśmy je w tym artykule). Jeszcze kolejni mają już skompletowane wszystkie dokumenty i poszukują kancelarii frankowej, która zajmie się ich sprawą. Zawsze zaczynamy od analizy sprawy i razem z Klientem wypracowujemy rozwiązanie problemu prawnego przedstawiając różne warianty i możliwości poprowadzenia sprawy (możliwe drogi przedstawiamy w tym artykule).

 

KREDYTY FRANKOWE = KANCELARIA FRANKOWA = SPECJALIZACJA

Kredyty tzw. frankowe są materią wysoce specjalistyczną. Prawo bankowe nigdy nie było bowiem dziedziną prawa, w której specjalizowali się wszyscy prawnicy. Często w tego typu sprawach pojawiają się bardzo wysokie roszczenia. Wszystko to ma istotny wpływ na codzienne funkcjonowanie kredytobiorców. Tak jak rosnący kurs franka szwajcarskiego. Mimo wielu pozytywnych wyroków dla kredytobiorców, w Sądach często pokutuje zdanie, że banki to instytucje zaufania publicznego, które nie mogły przecież świadomie oszukiwać swoich klientów. To oznacza, że trzeba włożyć na prawdę dużo wysiłku, żeby przekonać Sąd do swoich racji. Dlatego warto skorzystać z prawnika specjalizującego się w kredytach frankowych.

Adwokaci prowadzący blog www.maszprawo.edu.pl reprezentują swoich Klientów w sprawach dotyczących kredytów frankowych. Bazując na swoim doświadczeniu procesowym przygotowali również inne artykuły w zakresie kredytów CHF, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników:

 

KANCELARIA FRANKOWA KREDYTY FRANKOWE – INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Przedstawiamy argumenty przemawiające za nieważnością umowy lub jej odfrankowieniem – zależnie od wybranego z Klientem wariantu działania, który będzie dla niego bardziej korzystny. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości Klientów – jesteśmy do dyspozycji kredytobiorców w godzinach pracy kancelarii. Bardzo ważny jest dla nas kontakt z Klientem. Dzięki temu Klient jest na bieżąco informowany o stanie sprawy i ma realny wpływ na jej przebieg. Staramy się, aby wszystko było przejrzyste i zrozumiałe dla Klienta. Doświadczenia umów bankowych pokazują, że nadmierne skomplikowanie umowy nie ma żadnego sensu. Wcale nie wzbudza zaufania, a wręcz przeciwnie.

Zapytaj nas o ofertę obsługi Twojej sprawy frankowej. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub wykorzystaj dedykowany mail do kontaktu: chf@maszprawo.edu.pl

 

KREDYTY FRANKOWE KANCELARIA – ZAKRES USŁUG

Pomagamy na każdym etapie sporu z bankiem w sprawie frankowej:

 • porady prawne w sprawach kredytów „frankowych”
 • wezwanie banku do zapłaty
 • przygotowanie pozwu przeciwko bankowi
 • reprezentacja w postępowaniu sądowym
 • apelacja od wyroku sądu 1 instancji,
 • skarga kasacyjna w sprawie frankowej

Kancelaria frankowa z siedzibą w Krakowie świadczy usługi dla Klientów w całej Polsce: Warszawa, Kielce, Katowice, Opole, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Gdańsk, Szczecin.

Kancelaria frankowa świadczy kompleksową obsługę spraw z zakresu kredytów frankowych. Pomoc prawną w sporze z bankami świadczymy także w całym województwie małopolskim: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Chrzanów, Bochnia, Nowy Targ, Gorlice, Zakopane, Skawina, Andrychów, Wadowice, Wieliczka, Dobczyce, Limanowa, Proszowice.

SZYBKI KONTAKT MOŻLIWY JEST PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY:

  Korzystając z formularza wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w ww. formularzu oraz w przesłanych przeze siebie dokumentach.

  Administratorami Państwa danych osobowych są Adwokat Michał Śmigiel oraz Adwokat Paweł Zawartka (ul. Mogilska 58/9, 31-546 Kraków). Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda wyrażana poprzez wysłanie zapytania). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi.

  Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Mają Państwo prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.