Adwokat kredyt frankowy Kraków

adwokat kredyt frankowy kraków
adwokat kredyt frankowy kraków

Temat artykułu: Adwokat kredyt frankowy Kraków. Kancelaria adwokacka kredyt frankowy Kraków.

W ramach prowadzonych kancelarii adwokackich w Krakowie adwokat Michał Śmigiel oraz adwokat Paweł Zawartka, współtworzący blog www.maszprawo.edu.pl, reprezentują frankowiczów w sporach z bankami.

Ktoś kiedyś powiedział, że szczęście sprzyja przygotowanym. Wykonując swoje obowiązki zawodowe, jako prawnicy, zawsze poświęcamy dużo czasu na przygotowanie się do każdej sprawy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykorzystując przy tym nasze dotychczasowe doświadczenie.

W obecnie ukształtowanym procesie cywilnym przygotowanie ma kluczowe znaczenie. Ustawodawca wprowadził bowiem ograniczenia procesowe, które mają na celu przyspieszenie postępowań. Wiąże się to z koniecznością większej dbałości strony o swoją sprawę.

Zasadą jest teraz, że wszystkie twierdzenia, argumenty i dowody na ich poparcie strona powinna podać już w swoim pierwszym piśmie. Kiedyś było tak, że strony mogły pisać pisma bez żadnych ograniczeń i zgłaszać nowe twierdzenia, co wpływało na przedłużanie się postępowań. Zostało to ukrócone. Teraz Sąd może wszystkie nasze późniejsze twierdzenia pominąć. Wiązać się to może nawet z przegraniem sprawy.

Kredytobiorca pozywający bank o unieważnienie lub odfrankowienie kredytu tzw. frankowego powinien w pozwie przedstawić wszystkie swoje racje i dołączyć wszystkie dowody na ich poparcie.

Jako adwokaci i radcowie prawni prowadzący sprawy frankowiczów przestrzegamy zasad etyki wykonywania zawodu. Adwokat i radca prawny prowadzący kancelarię prawną zobowiązani są do zachowania najwyższej staranności.

Adwokat kredyt frankowy Kraków – czy warto skorzystać z pomocy prawnika w sprawie o unieważnienie umowy kredytowej lub jej odfrankowienie?

Warto się zastanowić, czy nie skorzystać z pomocy adwokata w sprawie dotyczącej kredytu frankowego. Kwestia ta nie jest jednoznaczna, bo wiąże się oczywiście z koniecznością pokrycia honorarium prawnika. Są jednak różne metody płatności wynagrodzenia dla adwokata (np. w ratach). Każda sprawa jest traktowana i wyceniana indywidualnie.

Niewątpliwie sprawy frankowe są sprawami skomplikowanymi. Pomimo wielu pozytywnych orzeczeń pojawiających się w przestrzeni publicznej, w dalszym ciągu rozstrzygnięcie w konkretnej sprawie nie jest wcale pewne. Można powiedzieć, że co Sąd to wyrok. Nie wystarczy zatem gołosłowne powołanie się na nieważność umowy kredytowej. Dokonując oceny konkretnej umowy trzeba przedstawić konkretne argumenty na poparcie swojej tezy.

Prawnik specjalizujący się w sprawach kredytów frankowych może pomóc przedstawić argumenty przemawiające za stanowiskiem Klienta. Pomoże zebrać, poszeregować i należycie przedstawić dowody na poparcie twierdzeń kredytobiorcy. Przygotuje do rozprawy. W stresującej dla Klienta sytuacji będzie oparciem. Będzie mogła zadawać pytania, kwestionować twierdzenia drugiej strony, czy przedstawiać korzystną dla Kredytobiorcy argumentację.

*****

Adwokaci prowadzący blog www.maszprawo.edu.pl reprezentują swoich Klientów w sprawach dotyczących kredytów frankowych. Bazując na swoim doświadczeniu procesowym przygotowali również inne artykuły w zakresie kredytów CHF, które mamy nadzieję zainteresują naszych czytelników:

***

Adwokaci publikujący na blogu www.maszprawo.edu.pl pomagają Klientom w sporach z bankami. Reprezentują oni Klientów z całej Polski.

Jeśli są Państwo w podobnej sytuacji zapraszamy do kontaktu z adwokatem Pawłem Zawartką lub adwokatem Michałem Śmiglem, którzy udzielą profesjonalnej porady i pomogą przeprowadzić postępowanie przeciwko bankowi.

W ramach prowadzonych kancelarii adwokackich w Krakowie adwokat Michał Śmigiel oraz adwokat Paweł Zawartka, współtworzący blog www.maszprawo.edu.pl, reprezentują frankowiczach w sporach z bankami. Ostatnio prawnicy specjalizujący się w sprawach frankowych uzyskali dla klientów korzystny wyrok w sporze z bankiem Millennium – Sąd ustalił nieważność umowy i zasądził całość dochodzonych świadczeń.

Z kancelarią adwokacką można skontaktować się telefonicznie pod numerem 790494135 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego:

    Korzystając z formularza wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w ww. formularzu oraz w przesłanych przeze siebie dokumentach.

    Administratorami Państwa danych osobowych są Adwokat Michał Śmigiel, Adwokat Paweł Zawartka oraz Adwokat Magdalena Walkiewicz (ul. Mogilska 58/9, 31-546 Kraków). Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda wyrażana poprzez wysłanie zapytania). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi.

    Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Mają Państwo prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Adwokat kredyt frankowy Kraków: adwokat Michał Śmigiel oraz adwokat Paweł Zawartka. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia