Prawomocna wygrana z Bankiem Millennium przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie

prawomocna wygrana z bankiem millennium

Wygrana z bankiem Millennium zawsze cieszy! Miło nam poinformować o prawomocnej wygranej przeciwko Bankowi Millennium przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie w sprawie frankowiczów.

Bank Millennium przegrywa przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie

Sprawa toczyła się przed Sądem Apelacyjnym w Warszawie Wydział V Cywilny pod sygnaturą akt: V ACa 896/21. Sędzią referentem był SSA Bernard Chazan. Sprawę z ramienia kancelarii prowadzili adwokat Michał Śmigiel oraz adwokat Paweł Zawartka.

Wyrokiem z 9 września 2022 roku Sąd Apelacyjny podtrzymał korzystny dla kredytobiorców wyrok Sądu Okręgowego. Wyrok jest prawomocny. Najprawdopodobniej nie oznacza to jednak końca batalii kredytobiorców. Bank złożył bowiem wniosek o uzasadnienie, co oznacza, że rozważa złożenie skargi kasacyjnej. Przypominamy, że kredytobiorcom przysługiwać będzie prawo do złożenia odpowiedzi na skargę kasacyjną, w której będą mogli aktywnie bronić korzystnego dla nich wyroku.

W omawianym wyroku Sąd Apelacyjny wpisał się w obecną tendencję i zastrzegł na korzyść banku tzw. prawo zatrzymania, a przez to zrezygnował z orzekania o odsetkach.

Kancelaria obsługuje kredytobiorców w sporach z Bankiem Millennium

Adwokaci reprezentują klientów frankowych w sporach m.in. z Bankiem Millennium. Profesjonalna obsługa prawna, świadczona przez doświadczonych adwokatów, pomaga przedstawić rzetelne argumenty przemawiające za nieważnością umowy kredytowej. Szybki kontakt ze specjalistami w sprawach frankowych możliwy jest za pośrednictwem formularza kontaktowego:

    Korzystając z formularza wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych w ww. formularzu oraz w przesłanych przeze siebie dokumentach.

    Administratorami Państwa danych osobowych są Adwokat Michał Śmigiel, Adwokat Paweł Zawartka oraz Adwokat Magdalena Walkiewicz (ul. Mogilska 58/9, 31-546 Kraków). Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda wyrażana poprzez wysłanie zapytania). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi.

    Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Mają Państwo prawo dostępu do tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Adwokaci z naszej kancelarii reprezentują kredytobiorców w sprawach przeciwko bankom.